O próżni wiemy wszystko

Partnerzy

Oferty pracy w APVACUUM

Poszukujemy osób na stanowisko:

Serwisant - mechanik precyzyjny, ślusarz

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy w warsztacie serwisowym
  • Wykonywanie bieżących prac serwisowych (naprawa pomp próżniowych i innych urządzeń związanych z techniką próżniową)
  • Dorabianie części zamiennych, prace ślusarskie
  • Budowę i montaż urządzeń i maszyn wykonywanych w ramach działalności firmy
  • Przygotowywanie zleceń dotyczących wyposażenia serwisu
  • Wsparcie techniczne dla Klientów serwisu

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • Znajomość podstaw mechaniki i technologii materiałowych
  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej (dodatkowym atutem będzie umiejętność czytania schematów elektrycznych)
  • Umiejętność planowania własnego czasu pracy i dokładność
  • Atutem będzie umiejętność obróbki mechanicznej (toczenie i frezowanie).
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu i silna motywacja
  • Otwartość i chęć przyswajania nowej wiedzy z zakresu technologii próżniowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w pełnym etacie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia z zakresu techniki próżniowej u światowych liderów w branży
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (praca bezpośrednio w firmie)
  • Możliwości rozwoju i uczestniczenia w ciekawych projektach.

Prosimy o dopisanie klauzuli/zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Przedstawiciel Handlowy - Inżynier Sprzedaży - Doradca Klienta

  • Sprzedaż produktów oraz doradztwo techniczne dla Klientów segmentu B2B
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja planów sprzedażownych i koordynacja obsługi Klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość technik sprzedaży, sztuki negocjacji i działań marketingowych
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu i motywacja
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i UE

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat po okresie próbnym)
  • Szkolenia produktowe (wymagana znajomosc języka ang. lub niem.)
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samochód służbowy w celu realizacji sprzedaży na terenie kraju

Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a osobie aplikującej w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych.